Марцінків вдруге не прийшов на суд, знову в лікарні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків уже вдруге не з’явився до міського суду, де розглядають його справу про порушення вимог фінансового контролю.

  На засідання 16 березня прийшли депутати міськради від ВО «Свобода» Роман Онуфріїв, Ігор Шевчук, Мар’ян Вагилевич, Сергій Абрам’як, також депутат облради Василь Попович, директор КП «Муніципальна дорожня компанія» Віталій Бурко та інші.

  Однак сам Марцінків не з’явився. Суддя Лев Кишакевич зачитав клопотання від обвинуваченого. Свою відсутність мер пояснив лікуванням у Центральній міській клінічній лікарні, пише "Репортер".

  «Суд отримав довідку від 16 березня про те, що Марцінків перебуває на стаціонарному лікуванні. Діагноз не оголошується», – сказав суддя.

  Прокурори Ігор Буджак і Віталій Данилишин зауважили, що розгляд справи неможливий без участі обвинуваченого.

  Тож суд ухвалив відкласти розгляд провадження. Наступне засідання – 19 квітня о 14:00.

  Нагадаємо, на засідання 3 березня теж не прийшов.

  Як відомо, 13 лютого на Марцінківа працівники обласного Управління захисту економіки склали протокол через машину Skoda Octavia, що мер взяв у кредит.

  Причиною протоколу, відповідно до роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції, є невчасне подання до НАЗК інформації «про суттєву зміну матеріального стану».

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150