• 180x150
 • Книгарня “Є” в Івано-Франківську запрошує на події, що відбудуться цього тижня

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цього тижня у Книгарні "Є" в Івано-Франківську відбудуться такі культурні події:

  21 березня, 18:00 – презентація книжки Наталки Ліщинської «Нова людина». Спільно з видавництвом «КМ Букс».

  Модерує Ольга Деркачова.

  «Нова людина» — антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися… І змінюватися не колись, а тепер. Це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до наших сердець, до кожного з нас, бо майбутнє саме собою не відбувається – то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки, творимо його. «Нова людина» — це перша ластівка талановитої та непередбачуваної, тим і цікавої у власному міфотворенні, Наталки Ліщинської.
   

  22 березня, 18:00 – презентація трилеру Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява?». Спільно з видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля».

  Від лауреатки конкурсу «Коронація слова», володарки спеціальної премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив.

  Усе більш жорстокими та цинічними стають вбивства, які скоює загадковий рівненський маніяк… Ставши першим, хто опинився на місці злочину, Назар тепер постійно відчуває на собі чийсь холодний погляд. Так, наче дивиться темрява… Хтось стежить за квартирою його коханої Лізи та її молодшої сестри, а слідчий Малашко неначе безсилий щось вдіяти. Це змушує Назара з дівчиною самим узятися за справу. Єдине, що їм відомо, — вбивця все звужує кола, наближаючись до хлопця. Він той, хто зовсім поруч… Інтуїція ніколи ще не підводила Назара, і він відчуває: лише маленьке зусилля – і він зазирне в очі вбивці…
   

  23 березня, 18:00 – презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького». Спільно з видавництвом «Смолоскип».

  Івано-Франківськ – місто, без якого неможлива презентація нової смолоскипівської книги «Муза і чин Остапа Луцького». Так само, як неможливо сприймати історію Галичини, її культури та суспільного життя без цієї постаті.

  Весь презентаційний тур із цим виданням можна символічно назвати «Повернення Остапа Луцького». Бо ця понад 900-сторінкова книга, яка є плодом співпраці чотирьох співупорядників та ще більшої кількості авторів, є першою великою книгою про письменника, культуртреґера, критика, перекладача, військового, політичного та економічного діяча Остапа Луцького (1883-1941).
   

  Адреса книгарні «Є»:
  вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150