Назар Павлів заявляє, що в ДЮСШ відбуваються махінації зі штатним розписом (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Заступнико директора обласного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Назар Павлів заявляє, що керівництво дитячої обласної юнацько-спортивної школи займається махінаціями. 

  За словами Павліва в ДЮСШ відбуваються махінації зі штатним розписом. В.о. директора спортивної школи Карабін М.Є. приховав 10 штатних одиниць.

  "Не перестає нас дивувати своєю причетністю до різних афер ексРЕГІОНАЛ карабін м.є., якого уже пів року незаконно, всупереч рішенню сесії обласної ради утримують на керівній посаді в.о. директора спортивної школи.

  Стала відома ще одна махінація. На цей раз уже повязана з самою спортшколою та її ШТАТНИМ РОЗПИСОМ, який я пропоную до вашої уваги!

  Я багато разів перераховував, але більше ніж 46,8 (штатних одиниць) нарахувати мені не вдається.

  Спортивна громадськість хоче знати, куди (і для чого) приховали 10 штатних одиниць, якщо фонд заробітної плати спортшколи розрахований на 56,8 штатних одиниць?
  Відчувається наявність "липових" ставок !!!А це уже розкрадання бюджетних коштів !

  Хочу наголосити, що "помилки" в такому ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ бути не може, адже він затверджений двома керівниками (спортшколи та департаменту освіти), завірений двома печатками та ще й головним бухгалтером!", – написав Павлів на своїй Фейсбук-сторінці.

  Нагадаємо, що обласна рада не підтримала призначення Карабіна М.Є. керівником ДЮСШ. Але в супереч цьому він уже півроку перебуває на посаді в.о. директора спортивної школи.

  Раніше Стик писав про ще одну аферу колишнього очільника спорту області з трамплінами у Ворохті.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150