В Міжнародний день театру на Прикарпатті вручили премію імені Віталія Смоляка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Міжнародний день театру на Прикарпатті відбулося вручення обласної премії імені Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва. Із професійним святом прикарпатських театралів привітали перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

  Премією імені Віталія Смоляка відзначено артиста Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгір’янки Ігоря Прокоп’яка, який виконав головну роль Гнома Хохлика та його друга і помічника Слимака у виставі "Хохлик". У категорії "Народні аматорські драматичні колективи" у номінації "театральна вистава" перемогу здобула вистава народного аматорського театру "Люб-Арт" Калуського районного Будинку культури "Маняки". Кращою режисерською роботою стала праця режисера народного аматорського театру Будинку культури селища Вигода Долинського району, режисера-постановника вистави "Адамцьо" Богдана Мельника.

  "В нашому житті є цінності, які ніколи не зникають і під впливом часу не втрачають своєї важливості. Саме до таких цінностей відноситься театр. Театральне мистецтво Івано-Франківщини має давні традиції, які черпаються зі звичаїв та обрядів наших гуцулів, бойків, покутян, ополян. Але театральне мистецтво Прикарпаття – це не тільки наші народні традиції, воно поєднує в собі і сучасні тенденції. Тому про наш театр знають не лише за межами області, але й далеко за межами України", – відзначив Василь Гладій.

  Він також додав, що в цьому році обласна рада передбачила кошти на придбання комфортабельного автобусу для потреб закладів культури.

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150