Ботфорти, спідниця-балон, нігті в квіточку і пір’я у вухах: Тетяна Терсенова-Заводовська розповіла про важливість етикету в житті людини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 березня, відбулася зустріч студентів Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького з власницею модельного агентства Тетяною Терсеновою-Заводовською.

  Вона розповіла, як організувала “Школу краси”, яка існує вже 16 років,пише "Галицький кореспондент".

  “Тоді та й тепер я бачила дуже багато дітей, які у 12-13 років починають вживати спиртні напої, стають наркозалежними. І у мене виникла ідея вирвати цих дітей з такого життя. Звісно, що усіх врятувати я не могла, але врятувати декількох таки вдалося», – пригадує пані Тетяна.

  Лектор розповіла, що дуже багато вихованців “Школи краси” працюють за кордоном та в Україні, беруть участь у конкурсах краси і здобувають перемогу. Вони гідно представляють школу, місто, країну.

  Тетяна Терсенова-Заводовська наголосила, що знання етикету дуже важливе для людини, особливо для молоді, яка тільки вибирає свій шлях і не знає, куди закине її життя. Сьогодні ти можеш жити в Україні, а через деякий час працюватимеш за кордоном, чи в Україні, але доведеться приймати високих гостей, а в таких ситуаціях важливі не тільки одяг і хороші манери, але й знання етикету. Власниця “Школи краси” переконана, що етикетом потрібно займатися раніше, ніж він займеться вами. 90 % людей бракує знань етикету. Знання протоколу, дрес-коду дуже важливі в житті кожної людини.

  “Я іноді заходжу у нашу обласну раду і втрачаю свідомість. У кабінеті сидить секретарка: в ботфортах, спідниці-балон, нігті в квіточку і пір’я у вухах. Це ж Проня Прокопівна! Тому, щоб не було таких випадків, треба добре знати правила етикету», – наголошує лектор.

  На зустрічі пані Тетяна запросила усіх відвідати “Школу етикету”. Це безкоштовний курс з 8 лекцій. Зустрічі відбуватимуться у приміщенні філії Тернопільського університету народного господарства.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150