На Прикарпатті звільнили прокурора за критику влади у Фейсбуці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокурора Косівського відділу Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області Олега Попика звільнили через публікації в соціальній мережі Facebook.

  Документи щодо свого звільнення О.Попик виклав на своїй сторінці у Фейсбуці.

  З опублікованих документів випливає, що 23 березня прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк підписав наказ, яким звільнив Попика за систематичне порушення закону про прокуратуру, правил прокурорської етики та втручання в роботу інших посадових осіб, в тому числі шляхом публічних висловлювань, пише "Галичина".

  Попик повідомив, що давав пояснення на ім’я Юрія Луценка в Генеральній інспекції Генпрокуратури з приводу своїх Fb-публікацій.

  Олег Попик писав в Фейсбуку, що український уряд, «прикривається ідеєю євроінтеграції, щоб продовжувати грабувати народ України», що він ненавидить державу, яка не забезпечує прав громадян. Ще він поширював образливі публікації на адресу президента Порошенка, створені іншими користувачами.

  У своїх поясненнях Генінспекціі ГПУ, Попик сказав, що його Fb-публікації були критичними, а не образливими. Він стверджує, що так виявляв свою громадянську мужність і прокурорської етики не порушував.

  Олег Попик працював в органах прокуратури з 2001 року. На посаді прокурора Косівського відділу Коломийської прокуратури працював з 1 червня 2016 року і займався питаннями захисту дітей.

   

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150