Ти вже не плач: чотирьом франківським атовцям вручили квартири (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  30 березня чотирьом франківським атовцям вручили документи на отримання квартир у рамках програми “Житло воїнам АТО”.

  Перевагу в отриманні квартир мають інваліди АТО, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, згідно з чергою обласної Асоціації учасників АТО.

  “Це буде сюрпризом для людей, яким ми вручимо документи про отримання житла. Вони заслужили це своєю працею, відданістю Батьківщині, вони цього справді потребують”, – анонсував вручення керівник організації Василь Андріїв.

  Першим двокімнатну квартиру отримав афганець, який проживає у гуртожитку, має 3 дітей та був учасником АТО, інвалід війни Володимир Макар.

  “Макар, запошуємо тебе до двокімнатної квартири”, – покликав бійця Андріїв.

  Двокімнатну квартиру отримав боєць Соломка, який зараз перебуває в АТО. Чоловік має 3 дітей і все життя винаймав житло. Документи отримувала дружина атовця та двоє їхніх дітей. Жінка плакала.

  Двокімнатну квартиру також отримав боєць Абрамик, який із дружиною і двома дітьми живе у гуртожитку. Одна дитина бійця має інвалідність по зору.

  “Ти вже не плач”, – порадили бійцю побратими перед врученням документів.

  “Цей подарунок не для мене, а для сина. Сьогодні у нього день народження”, – зазначив атовець.

  Однокімнатну квартиру отримав боєць Фреїшин, який на війні вже кілька років. Його дружина стала волонтеркою. Подружжя має дитину, але не мали власного житла. І чоловік, і жінка не могли стримати емоції.

  Також на заході нагородили пам’ятною медаллю за звільнення міста Щастя Володимира Макара, інформує “Галка”.

  Уже 27 учасників АТО у рамках програми отримали житло у 2016 році. Наразі у черзі на квартиру стоять більше 350 атовців.

  “У нас амбітні плани на 2017 рік: щоб 120 учасників АТО отримали квартири”, – розповів Андріїв.

   

  (Visited 56 times, 1 visits today)
 • 180x150