В Івано-Франківську відбулася щорічна Хресна дорога

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, під час Великого посту, в Івано-Франківську відбулася щорічна Хресна дорога.
  У ній взяли участь духовенство, семінаристи духовних семінарій, представники обласної та міської влади, освітніх та медичних закладів, молодіжних спільнот, військові, волонтери.

  Долучилися до спільної ходи перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступники голови ОДА Ігор Пасічняк, Ярослав Паранюк, Валерій Крецул, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова обласної ради Олександр Сич, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

  Богослужіння розпочали від парафії Царя Христа. Відтак, учасники пішої ходи пройшлися вулицями міста до Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового. Очолив Хресну дорогу Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської Української греко-католицької церкви Володимир Війтишин.

  Усі образи стацій Хресної дороги почергово несли священнослужителі, семінаристи, військовослужбовці, представники молодіжних спільнот, працівники правоохоронних органів. Відтак, на площі Ринок, відбулася спільна молитва за мир та спокій в Україні.

  На завершення спільного моління в Архікатедральному Соборі виставили мощі Блаженних новомучеників Станіславівських: Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка.

   

   

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150