Франківські комунальники взялися за освітлення міських шкіл та садочків (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ясно, як удень. Комунальники взялися за освітлення міських шкіл та садочків. Наразі електромонтажні роботи ведуться на території ДНЗ “Гуцулочка”. Незабаром дитсадок освітлюватимуть 9 тридцятиватних ЛЕД-ламп.

  Дитсадок “Гуцулочка” відчинив свої двері ще на початку 70-их років. За цей час жодного капремонту заклад не бачив, стверджує завідувачка Світлана Головенко. Попри це мами скаржаться, ввечері забирати дитину іноді лячно. Адже навкруги багатоповерхові забудови.

  Освітлення подвір’я “Гуцулочки” обійдеться у 60 тисяч гривень. Загалом на Програму освітлення навчальних закладів в Івано-Франківську виділено майже 2 мільйони гривень. До переліку включено 18 шкіл та садків.

  Паралельно із “Гуцулочкою” освітлення монтують і на території 33-го ДНЗ. Встановити електроопори і змонтувати світильники комунальники обіцяють до Великодніх свят. У мерії кажуть, розглядають будь-які пропозиції навчальних закладів щодо освітлення їхніх територій. Для включення в Програму дирекції шкіл, депутату від даного округу чи батьківському комітетові варто звернутися до галузевого Департаменту.

  Сюжет – ТРК "Вежа".

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150