Яким цього року буде Великодній ярмарок у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Франківських підприємців закликають долучитися до Великоднього ярмарку. Для підтримки місцевих виробників влада міста надає "зелене світло" і скасувала оплату за розміщення торгівлі під час ярмарку. Єдиною умовою для таких "пільговиків" є обов’язкова участь у відповідних конкурсах: краща паска, кращий Великодній кошик, кондитерський виріб, краща писанка та м’ясний виріб.

  "Для цих номінантів підготуємо відповідні дипломи і впрдовж 2 днів комісія оцінюватиме представлену продукцію.

  На ярмарку працюватиме модератор, що представлятиме учасників та виставлену продукцію, а на головному екрані міста транслюватимуть відео-презентацію місцевих виробників. Також передбачений своєрідний діалог, адже окрім виступів керівників підприємств, до слова залучатимуть і громаду. Франківці зможуть висловити свою оцінку, побажання чи зауваження щодо тих чи інших виробів. Окрім місцевих, ми закликаємо й гостей з області. Щоправда, їхня участь вже буде платною", – пояснив заступник міського голови Богдан Білик.

  Відтак, ярмарок проходитеме з 12-14 квітня, а акція «Купуємо івано-франківське – даємо роботу іванофранківцям» – 13-14 квітня.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150