На строкову військову службу відправлено 65 призовників із Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, в рамках призовної кампанії «Весна – 2017», на плацу обласного призивного пункту, що на вулиці Довженка,21, відбулися урочисті проводи 65-ти юнаків з Івано-Франківщини, які призвані до Збройних сил України.

  Варто зазначити, що це перший цьогорічний призов і триватиме він протягом квітня-травня. За цей час, лави солдатів Збройних сил України та інших військових формувань поповнять 450 прикарпатців.

  На переконання заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, саме за такими юнаками майбутнє нашої держави, адже допоки є ті, хто готовий стояти за честь і гідність своєї країни – ми маємо чим пишатися.

  «Гордий за кожного з вас та ваших батьків, які зуміли виростити справжніх патріотів. Ті, хто сьогодні призваний на військову службу, це люди, які не красивими гаслами, а справжніми чоловічими вчинками доводять те, що служіння своїй країні – це найвищий прояв відповідальності кожного громадянина, – зазначив посадовець. – Бажаю сьогоднішнім призовникам, щоб їхня служба була ефективною, проте, бойові навики, яких вони набудуть, залишалися теорією і не мали місця застосування на практиці».

  Також Ігор Пасічняк додав, що в області це вже п’ятий відновлений призов. Попередні чотири були виконані на 100 відсотків. Тому, на думку посадовця, цьогорічний призов покаже такі ж хороші результати і наші хлопці з честю нестимуть військову службу, виводячи армію України на новий європейський рівень.

  За словами обласного військового комісара Володимира Ярмощука, сьогоднішні винуватці призову розпочнуть службу в навчальних центрах ЗСУ в Київській, Полтавській та Чернігівській областях. Служитимуть же ж у Дніпропетровській області. Всі призовники проходитимуть строкову службу в пунктах постійної дислокації і в зону проведення Антитерористичної операції на сході країни направлятися не будуть.

   

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150