Руслан Марцінків: Визначні постаті посеред нас

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вшанування визначних франківців – саме з такою метою продовжується реалізація програми "Івано-Франківськ – місто героїв". Поширення впізнаваності відомих людей різних часів – ось ціль встановлення анотаційних дощок на фасадах міських будівель.

  6 квітня на вул. Слов’янській, 1 встановили дошку голові ГО "Жіноча громада", активній громадсько-політичній діячці, очільниці фольклорного колективу Квітославі Скульській.
  Саме в цьому будинку мешкала громадська діячка.

  "Ми повинні розказати історію про видатних людей, які жили посеред нас. Саме з цією метою створили програму "Івано-Франківськ – місто героїв". Ми іноді не знаємо своїх сусідів, чим живуть люди, що ходять посеред нас. І коли франківець чи гість міста натрапляє на якусь з дощок, його щиро вражає, наскільки геніальною була та чи інша людина, що мешкала поряд з нами", – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

  Міський очільник додав, що знав Квітославу Скульську особисто: "Сьогодні ми відкрили анотаційну дошку Квітославі Скульській – жінці безкомпромісній і рішучій. Вона не мовчала і не боялась сказати у вічі про те, що суперечило українським ідеалам та правді. Пам’ятаймо своїх героїв!", – резюмував Руслан Марцінків.

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150