На Івано-Франківщині успішно реалізується проект ПРОМІС

 • 180x150
 • Опубліковано:
  У Києві відбулося засідання спостережної ради проекту ПРОМІС, у якому взяв участь заступник директора департаменту-начальник управління економічного розвитку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Володимир Попович.

  На засіданні представники Посольства Канади в Україні, Федерації канадських муніципалітетів, за сприяння якої реалізується проект ПРОМІС, керівники та експерти проекту, представники Мінекономіки та Мінрегіонбуду, 16-ти міст-партнерів говорили про підсумки другого року реалізації проекту в Україні.

  Гість заходу Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук розповів, що впродовж року знайомиться з містами-учасниками проекту, відвідуючи їх, і за цей час відмітив, що стратегії об’єднують активних громадян задля спільного розвитку міста.

  Директор проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко підбив підсумки другого року роботи проекту, який був важливим для вибору пріоритетів у розвитку кожного з міст, а також ознайомив членів наглядової ради з планом на 2017-2018 роки. Він наголосив на виконанні компонентів програми щодо впровадження моделі відкритого врядування та забезпечення прозорого та ефективного прийняття рішень органами місцевого самоврядування, підтримки малих та середніх підприємств, покращення співпраці між місцевими, регіональними та центральними  органами влади з метою сприяння децентралізації та міжвідомчому діалогу.

  Із пропозиціями від Івано-Франківської облдержадміністрації щодо покращення співпраці виступив Володимир Попович.

  Додамо, що на Івано-Франківщині містами-партнерами проекту є Івано-Франківськ, Коломия, Долина та Яремче.

  У рамках проекту в обласному центрі розробляється Стратегія розвитку міста Івано-Франківська до 2027 року з врахуванням сіл, що входять до міської ради, триває розробка Маркетингової стратегії (Бренду) та Комунікаційної стратегії. У Коломиї завершується розробка Програми підтримки малого і середнього підприємництва міста, успішно запущено платформу «Відкрите місто» за участю Фонду східна Європа (проект виділив 50 тис. грн. на запуск платформи). В Долині завершується розробка Стратегії розвитку Долинського субрегіону, яка охоплює межі майбутнього ОТГ з центром у місті Долина. Розроблено Стратегію розвитку туризму Яремчанського субрегіону (місто Яремча та села, які входять до Яремчанської міської ради).

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *