Франківський патрульний взяв участь у чемпіонаті Європи з рогейну (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 квітня в італійському місті Сан-Джиміньяно проходив чемпіонат Європи з рогейну. В складі збірної України виступив патрульний з Івано-Франківська, калушанин Сергій Моспан.
  Сергій – дворазовий чемпіон світу та Європи з рогейну у категорії юніорів до 23 років. Цьогоріч патрульний вперше змагався в елітній групі 24-40 років та посів 8 місце. Враховуючи, що учасників було понад три сотні, виступ можна вважати дуже вдалим.
  Крім того, нещодавно Сергій Моспан отримав відзнаку кращого спортсмена Калуша та області.

  Довідково:

  Рогейн та рогейнінг (англ. rogaining) — вид спорту, близький спортивному орієнтуванню, пригодницьким перегонам, гірським марафонам та іншим видам спорту. Формально його можна вважати командним добовим орієнтуванням по вибору, хоча насправді він значно відрізняється від класичного спортивного орієнтування.

  Рогейн в його класичному 24-годинному варіанті — командний вид спорту. Міжнародний стандарт передбачає участь у змаганнях з рогейну команд чисельністю від двох до п’яти осіб, які не мають права розділятися на дистанції. Основне завдання — набрати за обмежений проміжок часу (зазвичай 24 години, але змагання проводяться і в скороченому форматі — 6, 8, 10, 12 годин) максимальну суму очок, які присуджуються за відвідування контрольних пунктів, встановлених на місцевості.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *