До Всесвітнього Дня боротьби з бронхіальною астмою медики Івано-Франківська садили дерева

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До  Всесвітнього Дня боротьби з бронхіальною астмою, який відзначається 30 травня, медичні працівники Івано-Франківської міської поліклініки №3 організували тематичну акцію: висадили дерева на території закладу, спільно із фармацевтичною компанією Гленмарк.

  Тільки в дев’яти містах України відбувається висадка дерев на територіях лікувальних закладів з нагоди Всесвітнього дня боротьби з бронхіальною астмою. Компанія Гленмарк, яка виробляє ліки для астматиків, надала лікарям саджанці горобини. Молоді саджанці мають покращити екологію і не викликати при цьому алергію, яка є однією із причин бронхіальної астми. Дерева висадили поруч центрального корпусу поліклініки.

  «Даний захід акцентовано на проблеми екології та їх вплив на здоров’я людини. Одне висаджене дерево забезпечує добову норму кисню, необхідну для 3-х людей.  Кожне посаджене дерево – це шанс подарувати здорове дихання  оточуючим», – каже головний лікар міської поліклініки №3 Наталія Ветоха.

  А міський позаштатний алерголог Оксана Швець наголошує: «Метою заходу є привернення уваги громадськості до вирішення проблем, пов’язаних з бронхіальною астмою, оскільки хворі, при ранніх проявах захворювання, до лікаря звертаються рідше. Головним завданням для лікаря є контроль за перебігом захворювання, а сучасні засоби лікування дозволяють контролювати стан здоров’я хворого та вести звичайний спосіб життя.  Одним із факторів виникнення чи загострення бронхіальної астми є забруднене навколишнє середовище, отож покращення екології та прогулянки на свіжому повітрі сприятимуть зміцненню імунітету у пацієнтів».

   

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *