Завершився Х ювілейний фестиваль “Вгору серця”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У неділю, 30 квітня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився десятий ювілейний фестиваль Христового міста “Вгору серця”.

  Щороку навколо фестивалю єднається велика кількість людей, які люблять Бога, люблять своє місто і бачать у ближньому самого Христа, – впевнені організатори заходу.

  Фестиваль «Вгору серця» організований Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтшина, під патронатом міського голови Івано-Франківська, за сприяння Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, підтримки окремих друзів-партнерів і відбувався з нагоди: 100-річчя об’явлень Богородиці у Фатімі (Португалія); 100-ліття від Дня народження Владики Софрона Дмитерка; 125-ліття від Дня народження Патріарха Йосипа Сліпого; та 150-ліття від Дня народження блаженного священномученика Григорія Хомишина.

  Події фестивалю у цей день розпочалися на Вічевому майдані з нагородження переможців міжнародного конкурсу “Для Бога я створю найкраще”, організатором якого є Ярема Стецик. Опісля від храму Царя Христа монастиря отців Василіян до Вічевого майдану вирушила молитовна хода. До ходи долучилися сотні франківців, які з вервицями у руках, вимолювали у Господа кращої долі для України.

  Завершилась хода на Вічевому майдані. Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат Мощич звернувся до учасників молитви та всіх присутніх з повчальним словом, в якому, перш за все, подякував за спільну молитву та бажання свідчити свою віру перед світом.

  Після нього зі сцени до громади звернувся також міський голова Руслан Марцінків, який подякував організаторам за проведення фестивалю та наголосив на тому, що Івано-Франківськ справді є містом, в якому сповідували і будуть сповідувати християнські цінності.

  Продовжився вечір заключним гала-концертом фестивалю «Вгору серця-2017», у якому брали участь: гурт «МетаНоя» (Київська Трьохсвятительська Духовна семінарія), Світлана Весна, Василь Мельникович (“Гуцул-хуліган”), Спільнота віднови у Святому Дусі «Як Марія» (м. Івано-Франківськ), тріо священиків «Новий час» (Радехівщина, Львівщина), гурт «Глорія» (м. Івано-Франківськ), о. Олексій Саранчук (м. Івано-Франківськ), гурт «SofiBand» (Львівська Духовна семінарія Святого Духа), гурт “Кана“.

  Завершився фестиваль спільним співом пасхального гімну.

  За матеріалами інформаційного центру Молодіжної комісії та прес-служби Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *