Секційні гаражні ворота Ryterna від brama-market.lviv.ua: що ви ще не знаєте?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ролетні та гаражні ворота в Хмельницькому

  У виготовленні ворітних систем, компанія Ryterna відмовилася від використання здешевлених комплектуючих. Кожен з вузлів ворітної конструкції – надійно та досконало пророблений. Це стало запорукою довгого терміну експлуатації продукції.

  Продукція від цього виробника поділяється на гаражну – секційні, розпашні, відсувні, підйомно-поворотні, рулонні та промислову серії. Але саме у цій статті ми торкнемося лише побутових секційних воріт двох серій – R40 та TLB. Розглянемо їх суттєві відмінності та конструкційні особливості. Замовити ворота від цього виробника можна тут  https://brama-market.lviv.ua/products/category/ryterna-vorota-garazhni.

  Знижка 19% на гаражні ворота Ryterna тільки 10 днів!

  Спочатку про особливості, якими взагалі відрізняються ворота Ryterna.

  Конструкція сендвіч-панелі: метали, жерсть, поліуретан.

  Панелі, що використовуються у побутовій конструкції, мають товщину від 40 мм. Жерсть поставляється з Arcelor Mittal та досягає 0, 7 мм у товщині. Високощільний спінений поліуретан має вагу 11,5 кг/м2.

  Напрямні та вертикальні кути: товщина та варіанти установки.

  Товщина напрямних секційних гаражних воріт складає 1,5 мм, промислових  – 2 мм. Для установки воріт під певну технічну ситуацію розроблено 10 варіантів напрямних.

  Фурнітура воріт: петлі, ролики та роликові тримачі.

  Секції з’єднуються у цільне полотно завдяки оцинкованим петлям, а довжина роликів з підшипниками складає 115 або 195 мм.

  Механізми балансування полотна: торсіонні пружини, пружини розтягування.

  У воротах Ритерна використовуються обидва механізми. Торсіонні пружини з оцинкованої сталі виготовляються під індивідуальний розмір ще на заводі. Такий балансовий механізм обов’язково захищений кронштейнами від поломки пружин. Другий механізм – експанденрні пружини, розташовуються у коробках по дві у кожній для захисту від розриву одної з них.

   

  Відкатні та розпашні ворота в Хмельницькому

  Значна відмінність двох серій гаражних воріт криється зовсім не у панелях, а у пружинах підйому полотна.

  Серія R40 – товщиною 42 мм, балансується пружинами розтягування, які розраховані на 10000 тисяч циклів опускання та піднімання, а це приблизно 10 років активної роботи.

  Серія TLB – така сама товщина панелі але тут вже керує торсіонних механізм, якого достатньо на 25000 тисяч циклів роботи – це більше 15 років експлуатації.

  Гарантійний строк в обох серіях також відрізняється: TLB – 5 років, R40 – 3 роки. Це виражається й у ціні. Тому саме вам вирішувати, на яку серію покладатися.

   

   Автоматику на гаражні ролети від Найс, Faac, CAME в Хмельницькому?

  Ryterna не дає ніяких рекомендацій з приводу установки певної марки автоматичних приводів, тому ви вільно можете встановлювати будь-яку із вподобаних брендів. Ціни на популярні марки електроприводів можете подивитися тут.

   Про команду БРАМА МАРКЕТ в Хмельницькому – на виробництві, монтаж та сервіс

  Консультанти інтернет магазину brama-market.lviv.ua допоможуть вам з будь-яким проханням та залюбки дадуть поради. Безкоштовно консультуємо по телефонам: (067) 3488399, (050) 1604611 або на сайті. Оформлюйте замовлення прямо зараз та обов’язково отримайте знижки – безкоштовна доставка, -25% на автоматику або -15% при покупці воріт без монтажу.

  Не впустіть можливість! Компанія «БРАМА МАРКЕТ» в Хмельницькому дарує безкоштовний монтаж лише за те, що ви оформите замовлення онлайн! Беріть участь у АКЦІЇ з 25 квітня по 2 травня.

  Мережа салонів гаражних ворітних систем по Україні «БРАМА МАРКЕТ» – Хмельницький, Миколаїв, Київ.

  (Visited 103 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *