Ми не можемо ізолюватися від світу, але можемо критично його оцінити, – міністр освіти Лілія Гриневич в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 5 травня, в Івано-Франківськ з робочим візитом завітала Лілія Гриневич,  міністр освіти і науки України. Вона відвідала природничо-математичний ліцей,  де побувала на уроках біології, хімії та християнської етики. 

  Учням Лілія Гриневич розповіла про те, які зміни чекають освіту вже у наступному році, а також поцікавилася, що саме у навчальному процесі хотіли б змінити самі школярі,пише “Галицький кореспондент”.

  “На жаль, велика кількість предметів не допомагає зосередитися та обрати майбутню професію”, –  розповідають десятикласники. Міністр зазначила, що вже з 2018 року 10 та 11 класи зроблять більш профільними.

  “Ми не можемо ізолюватися від світу, але можемо критично його оцінити. Ми  дуже на вас розраховуємо, від вашого успішного майбутнього залежить наше успішне майбутнє”, – звернулася Лілія Гриневич до учнів.

  Міністр розповіла, що у 2017 році виділи 300 мільйонів гривень на освіту в Україні. На Прикарпатті вже витратили 4 мільйони. Минулого року відкрили 25 кабінетів, цьогоріч – ще 35. Це сучасні технології: мультимедія, цифровий контент.

  “Діти з дитинства користуються планшетами, грають в комп’ютерні ігри. Якщо процес навчання буде нудним, ми не зможемо зацікавити учнів”, – зауважила Лілія Гриневич.

  Вона також наголосила на важливості відкритості вчителів.

  “В середньому цьогоріч зарплата вчителів зросла на 50%. Цим кроком ми показуємо, що шануємо вчителів, але ви маєте відкритися до змін.

  Вже у 2018-2019 році діти підуть в перший клас до реформованої школи, але до того часу ми маємо підготувати до реформ кожного вчителя”, – переконує міністр.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *