Близько двох сотень ковалів з’їхалися до Івано-Франківська (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Куй залізо поки гаряче. Сенс народної мудрості вони розуміють як ніхто інший. Буквально. Адже для них це не просто прислів’я. А головне правило у роботі. Близько двох сотень ковалів з різних країн світу уже в 15-те з’їхалися до Івано-Франківська. На своє професійне «Свято». З нагоди Дня міста. «Озброєні» молотами та розжареним металом вони виглядають суворо і непохитно. Втім, зізнаються, за цією справою відпочивають. І душею, і тілом.

  А разом з тим замислились і над вічним. Зокрема, над питанням часу. Це – основна тематика цьогорічного фестивалю ковальського мистецтва. Не випадково символом «Свята ковалів» обрали часову вежу.

  Філософію Свята ковалі підтримали не лише в основній композиції. З собою привезли чимало власних проектів. З не менш глибоким підтекстом.

  Турчанин Керен навідався на «Свято Ковалів» не вперше. Втім, як завжди, з підмогою – друзями Ідрісом і Орфаном. Каже, в Україну цього року завітали з миром.

  Упевнено, хоч і вперше, тримає у руках молот і шестирічна Маргарита. Дівчинка долучилася до ковальського майстер-класу. Під пильним наглядом «фахівця по металу».

  Між тим, за 15-літню історію «Свято ковалів» подарувало Івано-Франківську кілька десятків ковальських композицій. Невдовзі їх доповнять новими «металевими» історіями.

  Сюжет – ТРК “Вежа”.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *