У Франківську відкрили анотаційну дошку відомому краєзнавцю Михайлу Головатому

 • 180x150
 • Опубліковано:
  У День народження міста 7 травня відбулося відкриття анотаційної дошки відомому краєзнавцю Михайлу Головатому. Пам’ятну дошку встановили в рамках програми “Івано-Франківськ – місто Героїв” на будинку, де мешкав історик (вул. Крива, 4).
  Встановлення анотаційних дощок вже стала доброю традицією для франківців. Таким чином започаткована програма вшанування героїв дозволяє увіковічнити пам’ять про відомих діячів, а також служить довідкою для туристів та жителів нашого міста. Доволі символічно, у День народження Івано-Франківська, таким чином увіковічнили і Михайла Головатого.
  Участь у заході взяли міський голова Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук, громадські діячі, жителі та родичі. За словами міського голови Руслана Марцінківа, дата встановлення дошки історику не випадкова.
  “Сьогодні разом з Оксана Савчук відкрили анотаційну дошку людині, що дозволила поглянути крізь призму століть на наш вже сучасний Івано-Франківськ. Дякуємо Михайлу Головатому, що зберіг для нас пам’ять про наш рід, наш край, нашу історію. Він знав і жив нашим містом, розповідав про найпотаємніші куточки та вулички, відтворював історичний дух та велич. Заради таких людей ми і задумали програму “Івано-Франківськ – місто героїв””, – зазначив у своєму виступі Руслан Марцінків.
  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *