Тиснява, загублені діти та бійки: у патрульній поліції підсумували концерт Кароль у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Патрульна поліція Івано-Франківська у максимально складі забезпечувала громадський порядок під час концерту Тіни Кароль, який проходив вчора ввечері на Вічевому майдані.

  Попри значну кількість поліцейських, стримати натовп п’яної молоді було важко, – відзначають у прес-службі патрульної поліції.

  «Під час концерту було кілька бійок. Ми нікого не затримували, лише забирали найбільш активних учасників з осередку конфлікту», – повідомляє  речник патрульної поліції Микола Гурак

  Коли ж під час концерту фанати ринули до сцени, поліція разом з “Муніципальною вартою” змушена була робити ланцюг, щоб хоч якось відтіснити людей.

  “Люди падали на землю – хтось від передозування алкоголем, хтось не міг встояти на ногах під тиском натовпу. В однієї дівчини був напад епілепсії. Медики ледь встигали давати раду – людей несли й несли. Патрульні винесли більше 20-ти осіб. На щастя, ніхто не був травмований” – говорить  Гурак.

  Під час концерту загубилися більше 20 дітей. Патрульні просять батьків не брати малолітніх дітей на так масові заходи, або ж краще слідкувати за ними.

  Поліцейські також нарікають на байдужість глядачів.

  “Коли хтось падав або знаходили загублену дитину в натовпі, більшості було начхати на це. Патрульні просили розійтися і чули “Це ваші проблеми!”. Дорога від сцени вглиб натовпу й назад займала більше півгодини” – розповідає Микола Гурак.

   

   

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *