В Крихівцях відбулося урочисте відкриття дошкільного закладу “Котигорошко”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Новим садочком поповнилося місто з нагоди свого 355-річчя. В Крихівцях відбулося урочисте відкриття дошкільного закладу “Котигорошко”.

  Розвиток мережі дошкільних закладів – одне з пріоритетних завдань чинної міської влади. Мова йде не тільки про відновлення та розширення існуючих закладів, але й будівництво нових. Проте за словами міського голови Руслана Марцінківа, розвивати дошкільну мережу потрібно не тільки в самому місті. Не повинні залишатися осторонь і приміські села, які останнім часом все більше розвиваються та розбудовуються.

  Крихівці – найбільше за кількістю жителів приміське село. Саме тут у День народження Івано-Франківська, урочисто відкрили новозбудований дитячий садок “Котигорошко”. На урочисте відкриття завітали міський голова Руслан Марцінків та секретар міської ради Оксана Савчук.

  Руслан Марцінків привітав дітлахів, які вже цього року переступлять поріг садочку, зі ще однєю домівкою та побажав наснаги та мужності. “Нехай його маленькі вихованці будуть таким ж мужніми, добрими, відважними, справжніми українцями. Такими, як герой народної казки, на честь якого назвали садок”.

  "Котигорошко" з нагоди Дня міста

   

  "Котигорошко" з нагоди Дня міста

   

  "Котигорошко" з нагоди Дня міста

   

  "Котигорошко" з нагоди Дня міста

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *