Дмитро Міхалець про День міста у Франківську: Якщо ви йдете пити в центрі міста, то нащо дітей берете на ці посиденьки?!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець підсумував святкування у Франківську з нагоди дня міста. Особливо його вразила поведінка людей у неділю, 7 травня, під час концерту Тіни Кароль на Вічевому майдані: “Ми не чекали такої агресії та байдужості на останньому концерті”.

  “А все так гарно починалось…

  Івано-Франківськ відсвяткував свою 355-ту річницю. Патрульна поліція Івано-Франківська доклала максимальні зусилля, щоб мешканці та гості міста відчували себе безпечно. На виконання рішення міського голови ми перекривали рух, обмежували його, супроводжували мото-, вело- та піші колони, оберігали публічну безпеку. І все нам вдавалось, крім одного – ми не чекали такої агресії та байдужості на останньому концерті, написав Дмитро Міхалець на своїй сторінці у Facebook. – Найбільше вразили нетверезі батьки. Ви теж це бачили – батько хитається на ногах, але на руках ще тримає свого сина. Напевне, привів його показати, як відпочивають дорослі. Та син на руках побачив точно не те, що йому стане в пригоді.

  Син на руках бачив п’яні очі та дурні рухи тіла. Він бачив безпорадність в очах мами, яка через тисняву загубила свою дитину. Він бачив плач хлопчика, батько якого за чаркою з друзями не помітив, що він уже сам. Звертаюсь до батьків: якщо ви йдете пити в центрі міста, то нащо дітей берете на ці посиденьки?!

  Ще. П’яні школярі – Сумно за таке майбутнє.Діти, це аж ніяк не круто! Загалом, той вечір приніс багато розчарувань.

  Варто відзначити злагоджену роботу усіх правоохоронців, Муніципальної варти та громадських організацій. Попри шалений тиск натовпу та зливу нецензурної лайки хлопці й дівчата не лише виконували свою роботу, а й виносили з натовпу тих, хто втрачав свідомість або падав на землю і вже не міг стати на ноги.

  Дякую лікарям, які робили більше, ніж могли. Вдячний небайдужим, які допомагали знаходити батьків і дітей.

  Зроблено висновки! На майбутнє докладемо максимум зусиль, щоб подібні ситуації не повторювалися!”

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *