У Івано-Франківську відкриють першу екстримальну мотошколу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завтра, 14 травня, о 14.00 год, у Івано – Франківську відбудеться відкриття першої екстримальної мотошколи «Екстрим Мотошкола». Захід проходитиме за адресою: Пів.Бульвар 20.

   

  Окрім офіційного відкриття мотошколи, організатори також  проведуть і благодійну акцію: присутні зможуть скуштувати  емблемного торта, який розрізатимуть на відкритті і внести свій благодійний внесок для дітей інвалідів та сиріт. Зібрані кошти з акції передадуть на потреби дітей з особливими потребами, які перебувають  у Снятинському дитбудинку.

   

  З метою  популяризації мотоспорту серед молоді Івано-Франківська мотошкола  «Екстрім Мотошкола», автошкола «Автолюб ІФ»  та громадська організація  Прикарпатський Автомобільний Клуб  за підтримки   комітету  фізичної культури і спорту міськвиконкому організовують  показові виступи та безпечну техніку їзди на мотоциклах.

   

  Крім того, присутні побачать справжнє стантрайдинг шоу –  трюкова їзда на мотоциклі. Показові трюки демонструватимуть фахові спеціалісти: Луцик А.В, Старун Р.М,  Мельник Р.М..

  З нагоди відкриття відбудеться і розіграш безкоштовного навчання в мотошколі. Взяти участь у розіграші зможе кожен охочий.

   

  Усім присутнім гарантується чимало  екстремальних емоцій, гумору та розваг. Позитиву, драйву та веселощів на відкритті першої у Івано-Франківську екстремальної мотошколи  додаватиме Місько Батяр, зі своєю шоу – програмою.

  (Visited 102 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *