• 180x150
 • На вулиці Симоненка запрацював соціальний магазин

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Сьогодні запрацював соціальний магазин на вулиці Симоненка, 6. За цією адресою можна буде також скористатися “Карткою франківця” та придбати визначені продукти за значною знижкою.
  Впровадження “Картки франківця” в перспективі включатиме знижки на продукти харчування, нею можна буде оплатити проїзд в громадському транспорті, придбати ліки за собівартістю в аптеках. Станом на сьогоднішній день, картка діє у 3-х продуктових соціальних магазинах: на вул. Бельведерській, 53, Тролейбусній, 2б та Симоненка, 6.
  Міський гоова Руслан Марцінків подякував підприємців, що погодилися взяти участь в даному проекті та закликав інших долучатися до соціальної програми також.
  “Дякуємо нашим підприємцям, які пішли на зустріч й підтримали цю ідею. Цим проектом ми показуємо, що влада і бізнес міста є соціально відповідальними та спільно шукають механізми як покращити становище малозахищених верств населення Івано-Франківська. Мені б хотілося, щоб нам не доводилося робити такі проекти й кожен франківець отримував достойну заробітню плату та пенсію, якої б вистачало на гідне життя. Але живемо в тих реаліях, які маємо й намагаємося вирішувати ситуацію в міру наших можливостей”, – прокоментував Руслан Марцініків.

   

  Зелене світло на знижку...

   

  Зелене світло на знижку...

   

  Зелене світло на знижку...

   

  Зелене світло на знижку...

   

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *