На вулиці Симоненка запрацював соціальний магазин

Опубліковано:
Сьогодні запрацював соціальний магазин на вулиці Симоненка, 6. За цією адресою можна буде також скористатися “Карткою франківця” та придбати визначені продукти за значною знижкою.
Впровадження “Картки франківця” в перспективі включатиме знижки на продукти харчування, нею можна буде оплатити проїзд в громадському транспорті, придбати ліки за собівартістю в аптеках. Станом на сьогоднішній день, картка діє у 3-х продуктових соціальних магазинах: на вул. Бельведерській, 53, Тролейбусній, 2б та Симоненка, 6.
Міський гоова Руслан Марцінків подякував підприємців, що погодилися взяти участь в даному проекті та закликав інших долучатися до соціальної програми також.
“Дякуємо нашим підприємцям, які пішли на зустріч й підтримали цю ідею. Цим проектом ми показуємо, що влада і бізнес міста є соціально відповідальними та спільно шукають механізми як покращити становище малозахищених верств населення Івано-Франківська. Мені б хотілося, щоб нам не доводилося робити такі проекти й кожен франківець отримував достойну заробітню плату та пенсію, якої б вистачало на гідне життя. Але живемо в тих реаліях, які маємо й намагаємося вирішувати ситуацію в міру наших можливостей”, – прокоментував Руслан Марцініків.

 

Зелене світло на знижку...

 

Зелене світло на знижку...

 

Зелене світло на знижку...

 

Зелене світло на знижку...

 

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана