• 180x150
 • САД змінила підрядника ремонту доріг у восьми районах області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області змінила підрядника поточного дрібного ремонту автомобільних доріг і штучних споруд загального користування державного та місцевого значення в межах Богородчанського, Городенківського, Галицького, Надвірнянського, Рогатинського, Тлумацького, Тисменицького районів та Яремчанської міської ради Івано-Франківської області,пише ”Галичина”.

  Згідно з протоколом тендерного комітету від 18 травня, пропозицію ТОВ «Дорожнє підприємство Алькор» відхилили через те, що підприємство-переможець не надало договірну ціну з розрахунками відповідно до вимог пункту 2.8 розділу «Оцінка тендерної пропозиції».

  18 травня тендерний комітет прийняв протокол про визнання переможцем ДП «Івано-Франківський облавтодор» з пропозицією 82 млн. гривень.

  Нагадаємо, що 12 травня САД назвала переможцем тендеру ТОВ «Дорожнє підприємство Алькор» (м.Київ). Підприємство запропонувало найнижчу ціну – 81,99 млн. гривень.

  Планується, що ремонт завершиться до кінця 2017 року.

  За даними ЄДРПОУ, засновником «Дорожнє підприємство Алькор» є жителька Києва Лусіне Цоголакян.

  За даними видання Opens external link in new windowНаші гроші, раніше Лусіне Цоголакян була прописана в Луганську за однією адресою з Тіграном Кочаряном – колишнім депутатом Луганської міської ради від Партії регіонів.

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *