Як фізико-технічний ліцей при ІФНТУНГ вітали з 25-річчям (фото)

Опубліковано:

17 травня  2017 року Івано-Франківський фізико-технічний ліцей Івано-Франківської обласної ради (Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному університеті нафти і газу) відзначив 25-річний ювілей.

Сьогодні, 19 травня, на урочистості «День ліцею – 2017» в актовій залі ІФНТУНГ зібралися ліцеїсти, батьки, працівники , випускники та друзі навчального закладу, серед яких високопосадовці, діячі культури, науки і освіти.

 «За 25 років з наших стін вийшло 2554 успішних випускники, серед яких – 7 докторів та 50 кандидатів наук, 2 депутати Верховної Ради, 5 депутатів обласної ради, 2 священики. Наш обов’язок – надавати найвищу якісну освіту, – розповів директор ФТЛ Мирослав Янишівський. – В середньому щороку ми маємо 44, 3 переможців обласних олімпіад та конкурсів МАН, 10, 7 щорічних учасників Всеукраїнського етапу олімпіад та конкурсів МАН та 5,1 їх переможців. Серед здобутків – 3 патенти України з участю ліцеїстів на винаходи. У колективі ліцеї маємо 5 переможців і лауреатів обласних етапів конкурсу «Учитель року». За 25 років вийшло 77 випусків науково-методичного збірника «Записки ФТЛ».

Сьогодні випускники ФТЛ – це майже трьохтисячна когорта успішних підприємців, науковців, банкірів, керівників підприємств нафтогазового профілю, інженерів, професійних військових, державних управлінців, політичних та громадських діячів. Вони живуть і працюють у десятках країн різних континентів.

«Чим краще Верховна Рада від ліцею? Верховну Раду можна прогуляти, а ліцей – ні, – жартує один з випускників, депутат Верховної Ради України Юрій Соловей. – Та з такої нагоди хочу привітати всіх. Я би дуже багато віддав, щоб повернутися у ті три навчальні роки».

«Мені, мабуть, найпростіше. Я закінчив ліцей відносно недавно – у 2008 році. Але з іншого боку це викликає в мене велику ностальгію. Здавалося, ще учора був ліцеїстом, а сьогодні вже сам вітаю вас зі сцени. Хочу згадати викладачів, які приклали чимало зусиль, щоб виховати мене особистістю. Ліцей  – це школа дорослого життя. Тут виховують, тут вчать справжню історію. Хочу подякувати, що ви мене зробили таким, яким я є», – поділився депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович.

Також він анонсував передачу матеріальної допомоги для ліцею і призначення до 25-річчя закладу іменної стипендії у розмірі 100 доларів США для кращого ліцеїста-математика.

На сцені актової зали педагогічний колектив отримав ще багато привітань подяк, грамот та відзнак, зокрема від голови Івано-Франківської облдержадміністрації, голови Івано-Франківської обласної ради, Департаменту освіти і науки, молоді і спорту ОДА.

З привітальним словом виступили також ініціатори створення ліцею – Томенчук Богдан Михайлович, тодішній начальник Управління освіти обласної держаної адміністрації, а нині – директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Крижанівський Євстахій Іванович, ректор Івано-Франківського національного університету нафти і газу та Степанюк Василь Петрович, кандидат геолого-мінералогічних наук, професор кафедри польової нафтогазової геофізики ІФНТУНГ. Вони побажали закладу процвітання, а його вихованцям – успіхів та значних особистих здобутків.

Кращі ліцеїсти, випускники попередніх років, учителі були відзначені нагородами, цінними подарунками. Крім адміністрації та колективу участь у підготовці урочистих заходів взяла ініціативна група випускників на чолі з випускником 1993 року, першим ліцеїстом року Миколою Кириченко. Він також взяв участь у нагородженні кращих ліцеїстів 2017 року – Дениса Тимківа та Володимира Ільківа.

Довідково

Івано-Франківський фізико-технічний ліцей – інтернат Івано-Франківської обласної ради – середній загальноосвітній заклад обласного підпорядкування для здібних до точних наук дітей.

Ліцей створений Розпорядженням представника Президента України відповідно до ухвали Вченої Ради Івано-Франківського інституту нафти і газу від 17 травня 1992 року.

Ліцей дає загальну середню освіту, забезпечує поглиблені знання з фізики, математики, інформатики. Ліцей працює з використанням навчально-матеріальної бази ІФНТУНГ. У фізико-технічному ліцеї навчаються найталановитіші учні з цілої області. Тут вони забезпечуються безплатним проживанням та харчуванням.

 

 

 

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ