«Картки іванофранківця» вступили у дію (відео)

Опубліковано:

Лише для соціально незахищених. І виключно для мешканців Івано-Франківська. «Картки іванофранківця» вступили у дію. Щоправда, використовувати їх можна не повсюди. Лише у трьох соціальних крамницях міста. Тут власники карток можуть отримати знижку на окремі продукти. Від десяти до двадцяти відсотків.

«Картка іванофранківця» створена для пільгових категорій населення, наголошують у Мерії. Отримати її можна у Департаменті соціальної політики. Втім, оскільки не всі мають можливість забрати картку самостійно, соцпрацівники буквально ідуть назустріч.

Ольга – багатодітна мати. У неї – чотири синочка. Дошкільного та шкільного віку. Жінка зізнається, забезпечити їх усім необхідним стало майже неможливо. Тим більше після того, як зросли тарифи на комунпослуги. Тому, каже, така можливість заощаджувати для них – справжній порятунок.

Поки що в «акційному» списку – продукти першої необхідності. Втім, підприємці обіцяють розширювати асортимент товарів. Враховуючи побажання покупців. Натомість міська влада уже працює над багатофункціональністю «Картки». Аби люди могли отримувати знижки не лише у продуктових крамницях. А також в аптеках та громадському транспорті.

Саме на них припала перша хвиля роздачі соціальних карток. Втім, міська влада планує розширювати перелік пільгових категорій. Адже, на обліку галузевого Департаменту – понад 12 тисяч людей з інвалідністю. Втім, поки що лише кожен десятий із них потрапив у «щасливі» списки.

Сюжет – ТРК “Вежа”.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана