Обдарованих дітей Тисмениччини відзначили грошовими винагородами

 • 180x150
 • Опубліковано:
  news-image
  30 травня у Народному домі м. Тисмениця зібралися талановита й успішна юнь та їх наставники. Тут відбулося свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Ми – надія твоя, Україно!», в рамках якого голова Тисменицької райдержадміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий нагородили школярів і їх учителів за досягнення протягом року.

  Вже стало доброю традицією на Тисмениччині по завершенні навчального року відзначати учнівську молодь, яка наполегливо працювала й показала значні результати у своїх знаннях і вміннях не тільки на районному, але й на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Переможці олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, різноманітних конкурсів, виставок, творчих фестивалів, спортивних змагань, їх учителі, викладачі, вихователі, тренери отримували заслужені відзнаки та грошові заохочення за цьогорічні щедрі ужинки, зібрані завдяки таланту, праці, вірі в себе і цілеспрямованості.

  «Ті слова, які звучали на вашу адресу і будуть звучати, підтверджують, що це не випадковість, бо рік тому ми відзначали одних учнів, а вчителі залишилися тими самими. Тобто база освітня, якість і фаховість викладачів, старанність дітей підтверджує те, що ми йдемо впевнено і здобуваємо чергові і чергові перемоги в районі, області і в Україні, – зазначив у своєму виступі голова Тисменицької РДА Іван Семанюк. – Тож нехай наступний рік буде ще кращим на здобутки, а ми зі свого боку будемо старатися покращити ті умови, де ви вчитеся».

  Найвищу у районі відзнаку для обдарованих дітей Тисмениччини цьогоріч присудили у номінаціях: «Учень року» Мар’яні Перчик із с. Ямниця, «Спортсмен року» Назарію Данилюку із с. Клубівці, «Творча особистість року» Вероніці-Анастасії Дудій із с. Підпечери. Кращі з кращих отримали диплом і нагрудний знак лауреата та суттєву фінансову винагороду в сумі 10 тисяч гривень. За підготовку переможців премії відзначено й педагогів: по п’ять тисяч гривень отримали учитель української мови та літератури Ямницького навчально-виховного комплексу Надія Перчик, тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ Віталій Савчук, керівник з вокалу Ольга Івасюк. Володар премії дякували керівництву району, тим, хто їх підтримував, і обіцяли не зупинятися на досягнутому. Загалом, 84 учні та 65 учителів запрошували на сцену для нагородження.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *