Прикарпатець отримав відзнаку Верховної Ради України

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Сьогодні в українсько-канадському бізнес-центрі Івано-Франківська відбулося вручення відзнаки і цінного подарунка Верховної Ради України керівнику центру Олександру Пасічнику. Вручив нагороду іванофранківцю народний депутат України Михайло Довбенко, який відзначив великий внесок прикарпатця на шляху до безвізу.

  «Незабаром ми з вами житимемо у країні, де немає візового режиму. Для досягнення цієї мети працювали всі, хто прагнув щоб мрія наших дідів, батьків та дітей реалізувалася якомога швидше. Не став винятком і Олександр Пасічник, який особисто долучився до руху європейського вектору розвитку. Саме тому Верховна Рада України відзначила прикарпатця за активну участь на шляху до безвізового режиму», – наголосив Михайло Довбенко.

  Олександра Пасічника нагороджено відзнако за значний особистий внесок у фінансовий, економічний та інвестиційний розвиток Прикарпаття, сумлінну працю та високий професіоналізм. Директору українсько-канадського бізнес-центру вручено цінний подарунок – годинник Голови Верховної Ради України.

  До привітань долучилася і перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, яка відзначила клопітку роботу директора центру та відданість своїй справі.

  «Хочу акцентувати увагу на тому, що даний центр працює уже 20 років, що, на мою думку, є справжнім показником якості. Не можу оминути увагою і те, що цей заклад одним з перших надавав допомогу представникам малого і середнього бізнесу. Знаю, що більше 500 підприємцям були надані позики, і ці фінансові ресурси давали їм змогу започаткувати свою справу та рухатися вперед. Не менш значущим елементом є і навчання в цьому центрі іноземних мов. Проте, однозначно, без хорошого керівника, який повів би колектив центру у правильному напрямку та зумів зберегти високий рівень центру, нічого б цього не було», – додала посадовець.

  Своєю чергою, Олександр Пасічник подякував присутнім за щирі слова та зазначив, що без підтримки та професіоналізму висококваліфікованих працівників українсько-канадському бізнес-центру, досягти будь-яких результатів йому б не вдалося.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *