В Івано-Франківську презентували унікальне видання «Цивільного кодексу Галичини. 1797»

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Сьогодні в Івано-Франківському обласному художньому музеї в рамках відзначення 25-річчя Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та створення громадської організації «Асоціація випускників Юридичного інституту ПНУ» презентували унікальне видання «Цивільного кодексу Галичини 1797».

  З цієї нагоди присутніх привітав голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. Захід відвідали голова обласної ради Олександр Сич, викладачі та випускники вузу, правники Прикарпаття, громадськість міста.

  «Сьогодні ви стоїте на сторожі законності, верховенства права та міцних демократичних інститутів, – наголосив Олег Гончарук. – Від вашої правової культури, фаховості, відповідальності та принциповості залежить майбутнє нашої держави. Переклад видання «Цивільного кодексу Галичини» є черговим свідченням вашої клопіткої праці у відновленні історичної справедливості».

  У рамках святкування з ініціативи Юридичного інституту юридична компанія «Моріс груп» презентувала  перший переклад «Цивільного кодексу Галичини» 1797 року сучасною українською мовою.

  За словами представника компанії «Моріс груп»  Андрія Романчука, переклад цивільного кодексу було здійснено з німецької мови зі збереженням не лише термінології, а й мовної автентики. Це перша кодифікація цивільного права в Європі, про яку донедавна не згадувалося ні в історичних, ні в правничих джерелах.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *