Японці допоможуть побудувати прикордонний перехід на Верховинщині

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Японська компанія готова долучитися до будівництва пункту пропуску на межі Прикарпаття і Румунії. Про це під час зустрічі із журналістами розповів голова облдержадміністрації Олег Гончарук.
  Посадовець також підкреслив, що для спорудження пункту пропуску є також сприяння Європейського союзу. У рамках програми транскордонного співробітництва на реалізацію проекту із відкриття переходу можуть бути залучені кошти ЄС.

  «Будівництво пункту пропуску у с. Шибене Верховинського району відкриє нові можливості для прикарпатців, – наголосив Олег Гончарук. – Це суттєво спростить перетин кордону для жителів навколишніх населених пунктів, дасть змогу зміцнити торговельні стосунки, стимулюватиме розвиток економіки, покращить надходження інвестицій».

  Додамо, що у багатьох прикарпатських селах проживають сім’ї, які прагнуть налагодити зв’язки із родичами у Румунії. Тож відкриття пункту перетину допоможе їм зблизитись. Окрім того, громади матимуть можливість переймати досвід самоврядування та кращі європейські практики.

  Олег Гончарук наголосив, що українська сторона готова розпочати роботи із будівництва. Однак є певні неузгодження із румунською стороною щодо облаштування переходу, які пов’язані з розташуванням на їхній стороні Національного заповідника, повідомляє прес-служба ОДА.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *