• 180x150
 • На Богородчанщині місцеві жителі виявили масову вирубку дубів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Діброва на Богородчанщині місцеві мешканці б’ють на сполох: впродовж двох останніх тижнів з урочища Діброва одна за одною виїжджають машини зі зрубаними деревами.

  «Для чого вирізають ці дерева, це ж є наші легені. Деревина бере багато води. Наші люди пам’ятають 2008 рік коли була повінь, якби не дерева ми б мали ще довше топитись у воді» – каже Любов , мешканка с. Діброва

  За поясненнями люди звернулись до ДП «Солотвинський лісгосп», яке опікується цим лісом, у відповідь отримали листа.

  «У листі йдеться, що тут вирізають граб, якому вже 61 рік і його згідно з законом треба вирубувати. Граб є граб, але ми тут бачимо пні дуба! В цій околиці взагалі вже дуба немає, лише в цьому лісі» – пояснив мешканець села Андрій Яковенко.

  «Їм не вигідно різати граби, дуби дорожче коштують. Видно, що ці дуби свіжозрізані і сік ще пускають» – кажуть мешканці.

  Поспілкуватись з керівництвом Солотвинського лісгоспу вирішили журналісти. Втім побачивши знімальну групу чоловік у погонах став втікати. Хто був за кермом автівки голова профкому ДП «Солотвинське лісове господарство» Богдан Гладиш не пояснив.

  Як повідомили самі активісти, на автівці втікав головний лісничий Солотвинського лісгоспу Ярослав Крецун. Втім ігнорують тут не лише журналістів та місцевих мешканців, інформує сайт осередку політичної партії “Воля”.

  «Не дотримуючись своїх обіцянок, що вони зустрінуться з людьми і поговорять, як, що і для чого робиться, чи законно, чи незаконно, вони і далі продовжили роботу» – зазначила Підгірський сільський голова Наталія Міщук.

  За допомогою та підтримкою у вирішенні проблеми місцеві активісти звернулись до представників партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ, які вже тривалий час боряться з незаконними

  Самі ж мешканці налаштовані рішуче, обіцяють в разі поновлення несанкціонованої вирубки лісу вдатись до більш радикальний дій.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *