Івано-Франківська міськрада просить уряд вирішити проблему лікування діабету

Опубліковано:
Під час сьогоднішнього засідання сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров`я України щодо профілактики дитячого цукрового діабету, пише СТИК з посиланням на Бліц-Інфо.

У зверненні йдеться про те, що надання медичної допомоги дітям – повинно бути одним із пріоритетних напрямків розвитку медичної галузі України. Адже, за визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я цукровий діабет є однією з глобальних медико-соціальних проблем.

«Вважаємо, що вирішення проблем, пов’язаних з цукровим діабетом відноситься до першочергових завдань національної системи охорони здоров’я. Протидія епідемії цукрового діабету, який є серйозною небезпекою для економічного та соціального розвитку України, можлива за умови цілеспрямованих дій Уряду, Міністерства охорони здоров’я України, місцевих органів влади. Важливими пунктами розв’язання проблеми є надання медичної допомоги хворим на цукровий діабет та розробка і підтримка Міністерством охорони здоров’я України основних напрямів з протидії цукрового діабету на 2017-2021 роки шляхом фінансування з державного бюджету закупівлі препаратів інсуліну для дітей та дорослих, засобів самоконтролю для дітей та вагітних, витратних матеріалів для визначення глікованого гемоглобіну», – йдеться у зверненні.

Тож пропонується міністерству охорони здоров’я України, розглянути та розробити заходи протидії епідемії цукрового діабету в Україні, шляхом реалізації основних напрямків.

«Сподіваємось, що комплексні заходи дадуть змогу забезпечити покращення забезпечення дітей засобами самоконтролю рівня цукру у крові, розширення скринінгових практик, зменшення кількості госпіталізацій дітей з приводу тяжких гіпоглікемічних станів, зменшення рівня первинної інвалідності, збільшення кількості хворих, які пройшли навчання у школах самоконтролю цукрового діабету Вважаємо, що заради збереження здоров’я наших дітей, превенції дитячої захворюваності, необхідно активізувати діалог між Міністерством охорони здоров’я України та громадськістю щодо розвитку педіатрії в Україні», – зачитала звернення секретар міськради Оксана Савчук.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ