Кому Івано-Франківська облдержадміністрація роздала лісові ділянки у довготривале користування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської облдержадміністрації 26 червня цього року підписав ряд розпоряджень про виділення лісових ділянок у тимчасове користування.

  Як стало відомо СТИКу, розпорядженням №357 Рогатинські районній громадській спортивно-патріотичній організації “Тризуб” імені Степана Бандери виділено лісову ділянку площею 1,9 га у Воронівському лісництві ДП “Рогатинський лісгосп” для використання в рекреаційних цілях терміном на 10 років.

  Відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, керівником організації є Щерба Олексій Михайлович. Особа з таким же ПІБ є засновником ТОВ “Галицька варта”, керівником Івано-Франківської крайової організації Української партії, зареєстрована фізичною особою – підприємцем, а також була довіреною особою кандидата в народні депутати Михайла Глаговича на проміжних виборах 2014  року.

  Розпорядженням №348 лісову ділянку у Ямницькому лісництві ДП “Івано-Франківське лісове господарство” площею 0,2 га передано у користування на 15 років підприємцю Муліну Володимиру Павловичу.

  Видами діяльності підприємця Муліна В.П. в ЄДР зазначені “Оптова торгівля одягом і взуттям” (основний) та “Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами”. За даними Prozorro ФОП Мулін В.П. у минулому році поставив Івано-Франківському професійному ліцею автомобільного транспорту і будівництва м’ячі волейбольні (5 шт.), баскетбольні (2 шт.), футбольний (1 шт.), кульки тенісні 60 шт. і ракетки для настільного тенісу 4 шт. сітку волейбольну (1 шт.) на загальну суму 2990 гривень. Земельна ділянка в Ямницькому лісі надана для рекреаційних цілей. Мабуть, підприємець вирішив розширити сфери діяльності.

  Відповідно до розпорядження №359,  підприємцю з Надвірної Кріцаку Ігорю Михайловичу терміном на 25 років передано у користування лісову ділянку площею 2,62 га на Парищанській техдільниці КП “Надвірнянський спеціалізований агролісгосп”.

  Кріцак І.М. зареєстрований підприємцем у 2014 році і є чи не єдиним у списку новоявлених користувачів лісових ділянок, видом діяльності якого є сфера рекреації, відпочинку та розваг.

  І ще одна лісова ділянка площею 2,4 га на Печеніжинській техділянці Коломийського САЛГ розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.06.2017 р. №361 передана фізичній особі-підприємцю Гануляк Ірині Павлівні.

  Успішний підприємець Гануляк І.П. також є співзасновником МПП “Велес” та дружиною Едуарда Гануляка, підполковника поліції, заступника начальника управління захисту економіки в Івано-Франківській області ДЗЕ НП України. За інформацією з декларації Е.Гануляка, у 2016 році дохід дружини від підприємницької діяльності склав  585290 гривень. У власності сім’ї бізнесмена і поліціянта перебуває: 5 земельних ділянок у Коломиї (0,0735 га), Лісній Слобідці (дві по 0,25 га), Загайполі Коломийського району (1,2 га) та у Хриплині поблизу Івано-Франківська (0,066 га); квартира (30,3 м.кв.), нежитлові приміщення (103,8 м.кв.) та підвал (175,3 м.кв.) у Коломиї; об’єкт незавершеного будівництва – мала архітектурна форма площею 120 м.кв. у Лісній Слобідці.  Лісова ділянка виділена облдержадміністрацією для використання в рекреаційних цілях. 

  Довідково:

   Відповідно до Лісового кодексу України – довгострокове тимчасове користування лісами – засноване на договорі строкове платне використання лісових ділянок, які виділяються для потреб мисливського господарства, культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних, туристичних і освітньо-виховних цілей, проведення науково-дослідних робіт.

  Згідно Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для органі­зованого масового відпочинку населення і туризму.

  (Visited 270 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *