Привітайте свої ґаджети: сьогодні iPhone виповнилось 10 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На презентації в січні далекого 2007 року Стів Джобс інтригуюче проголосив, що збирається продемонструвати аж три нових пристрої: революційний телефон, інноваційний інтернет-комунікатор і iPod з сенсорним інтерфейсом.

  Насправді ж, як ми пам’ятаємо, всім цим виявився лише один ґаджет. І лише через кілька місяців, коли новинка надійла у продаж, стало зрозуміло, що мав на увазі Стів — цей універсальний пристрій змінив наш світ.

  Телефон. Сучасне розуміння цього слова значно відрізняється від того, яке було 10 років тому. Зі звичайного засобу комунікації він перетворився на щось значно важливіше. І все це завдяки iPhone. Саме цей неймовірний для свого часу пристрій розпочав революцію, яка триває і до нині.

  iPhone змінив і таке величезне надбання людства, як Інтернет. Всесвітня мережа стала значно доступнішою, а власники інтернет-ресурсів були змушені почати рахуватися з користувачами мобільних пристроїв. Відтепер доступ до знань усього світу можна отримати лише діставши смартфон з кишені.

  iPhone буквально змінив усі три індустрії, про представників яких на презентації говорив Стів. Навряд чи зараз хтось піде у магазин за новеньким iPod Classic або традиційним телефоном. Світ змінився. І творіння купертинівців відіграє у цих змінах одну з головних ролей.

  Сьогодні ми відзначаємо 10-річчя надходження першого покоління iPhone у продаж. Від себе бажаємо творцям революційного ґаджету успіху та натхнення у роботі над подальшим покращенням світу!

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *