Відновлений за понад 1,7 мільйона гривень дитячий майданчик відкрили в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відновлений дитячий майданчик – фортецю сьогодні урочисто відкрив міський голова Івано-Франківська у районі вулиці Івана Павла ІІ поблизу школи 22.

  “Діти відразу “захопили” майданчик, кожен знайшов тут місце для себе. Головне, що нам вдалося зберегти це незвичне місце відпочинку. Роботи тут ще не завершилися повністю. За літо плануємо розмалювати фортецю казковими персонажами, щоб цей майданчик став справжнім світом дитинства. Сподіваюся, що такий гучний дитячий сміх, як сьогодні, лунатиме тут завжди”, – написав Руслан Марцінків на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.

  Разом з міським головою фортецю урочисто відкривав цілий “десант”: його перший заступник Микола Вітенко, депутат міської ради Віталій Бурко, священники і аніматори. І, звичайно, партійні агітатори ВО “Свобода”.

  Як пише СТИК з посиланням на Репортер, реконструкція території обійшлася міському бюджету в 1 245 496 грн. Така сума передбачена договором між управлінняи капітального будівництва виконкому Івано-Франківської міськради та  ТзОВ “Елітгарантбуд” (керівник – Юрій Шелист).

  Крім того, ще 482 298 грн. виділено на освітлення території дитячого майданчика за договіром, укладеним між Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міськоєради з ТзОВ “Енергоагросервіс” (керівник Микола Єфімчук).

  (Visited 94 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *