У Франківську відновлять Палац Потоцьких за 500 млн. гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Для Станіславського комплексу Палацу Потоцьких розробляють стратегію розвитку Палацу на 10 років. Десятки мільйонів гривень на освітні, бізнесові та мистецькі ініціативи планують залучити від приватних інвесторів.

  Загалом в розвиток комплексу Станіславського Палацу Потоцьких за найближчі 10 років вкладуть 500 млн.грн. На території у 5 га створять кілька кластерів: конференц-експозиційний та художній, освітній та інноваційний, виставковий та діловий, ландшафтний та еко-рекреаційний, спортивний та лісопарк, написав в соціальній мережі співзасновник ініціативи  ініціативи #ФранківськЯкийТребаБерегти Юрій Козакевич, пише МІСТО.

  При цьому на території комплексу Станіславського Палацу Потоцьких планують розмістити музей науки, освітні центри, арт-резиденцію, дитячі зони, виставковий центр світового рівня, бізнес-кампус, конференц-центр та інше. Зелена зона комплексу Станіславського Палацу Потоцьких буде повністю збережена, навіть збільшиться. Житлової забудівлі не планується.

  Кошти на все це надійдуть не тільки з міського і обласного бюджетів. Необхідне фінансування планується зібрати через державно-приватне партнерство методом бізнес-кейсів. Такий принцип передбачає, що інвестор вкладає у проект свої гроші та/або інші активи, а державне підприємство — власне, право на освоєння території. Надалі інвестор отримає можливість управляти новоствореним об’єктом на довгий термін на взаємовигідних умовах.

  Весь отриманий від діяльності Станіславського Палацу Потоцьких чистий прибуток направлятиметься виключно на розвиток комплексу: інфраструктуру, ремонти, благоустрій території, догляд за лісопарковою зоною.

  У Станіславському Палаці Потоцьких впевнено заявляють, що не бояться планувати надовго, і загальний підхід до розвитку території називають «антикрихкістю», коли система, створена за рахунок окремих бізнес-кейсів, стає тільки сильнішою від непередбачуваних несподіванок майбутнього.

  До слова, автори Концепції розвитку комплексу Станіславського Палацу Потоцьких — експерти в сфері управлінського консалтингу, урбаністи, архітектори, бізнесмени, науковці, представники влади, бізнесу та громади.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *