Якими іменами найчастіше називають своїх дітей прикарпатці?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тенденції моди на “рідкісні” імена, що їх дають молоді батьки новонародженим, дійшла і до Франківська. Про це каже заступник начальника реєстраційної служби Наталія Козубаш. 

  Так, реєстраційна служба Івано-Франківської області останнього року звертає увагу на все бурхливу тенденціїю у виборі імен, пише МІСТО.

  Часто причиною цього стає любов до кумира, улюблених акторів чи, навіть, серіалів. Але важливу роль грає і соціальна складова: сім’я у складі одного іноземця й українця часто надає перевагу саме зарубіжним іменам. У Франківську це пов’язано із шаленим напливом туристів, студентів з інших країн тощо – каже пані Наталія.

  Згідно з даними реєстраційної служби міста Івана-Франківська ми склали ТОП-імен, що були зареєстровані вже цього місяця.

  Серед дівчаток:

  Джессур

  Моніка

  Джесіка

  Варвара

  Міланія

  Серед хлопчиків:

  Амба

  Златодар

  Сонцедар

  Володар

  Іларіон

  Проте, зі слів заступника начальника, найпопулярнішими іменами досі залишаються Олександр, Анна, Вероніка, Анастасія, Максим, Станіслав, Марко і Владислав. Ці імена дають батьки-консерватори.

  Пані Наталія додає, діти, котрі не погодяться у майбутньому з таким вибором рідних, зможуть змінити своє ім’я, починаючи з 14-ти років. Триває процедура всього 3 місяці, а от для сміливих батьків вона стане гіркою звісткою та одкровенням.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *