• 180x150
 • Знакову для франківців стіну з афішами нищать, щоб відкрити черговий паб (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У стіні поруч Івано-Франківського Головпоштамту, на якій десятки років розміщувались афіші театрів та кінозалів, прорубали ніші для дверей.

  Як стало відомо СТИК з власних джерел, дозвіл на реконструкцію будівлі за адресою Січових Стрільців, 13-Б був наданий орендарям міською владою ще у 2014 році.

  Сама ж будівля, яка віднедавна є власністю ПАТ “Укрпошта”, була передана у 2013 році Фондом державного майна в оренду ТзОВ “Панорама Плюс”. Майже одночасно з цим, Фонд держмайна надав погодження орендарям на переобладнання приміщення.

  Директором товариства-орендаря є депутат Івано-Франеівської міської ради від об’єднання “Самопомоч” Іван Пуйда.

  Цікаво, що комплекс будівель Головпоштамту є пам’яткою архітектури місцевого значення. Однак, у переліку пам’яток включено будівлю з адресою “Січових Стрільців, 13-А”. Яким чином і коли “будівлю з афішами” виокремили в адресу “13-Б”, яка не включена до переліку пам’яток, залишається наразі загадкою.

  Нагадаємо, що у 2014-2015 році працівники І.Пуйди вже намагались демонтувати стенди з афішами. Але, через збурення франківців та розголос в ЗМІ, роботи тоді припинили. Як виявилось – просто вичікували.

  Фото 2015 року. Спроба руйнації тоді не пройшла (Бліц-інфо).

   

  Цього тижня робітники, вочевидь найняті орендарем, зняли кілька афіш та пробили ніші під встановлення дверей.

  Фото 11.08.2017 р. З третьої спроби вдолось зруйнувати (Фіртка).

   

  За наявною інформацією, приміщення переобладнують під приміщення чергового пабу. Ймовірно, орендарі мають намір зробити і отвори для вікон.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *