Конкурс проектів соціально-психологічної реабілітації учасників АТО та членів їх сімей оголосили на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації оголосив конкурс із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства.
  Для реалізації проектів у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету надається фінансова підтримка на суму 500 000 гривень, пише СТИК з посиланням на прес-службу ОДА.

  Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка» (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойовий дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі  добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції та членів їх сімей.

  Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають робочому органу конкурсні пропозиції у друкованій та електронній формі за адресою та у строк, визначені в оголошенні про проведення конкурсу.

  Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку, не пізніше, ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, та зареєстрованими на території Івано-Франківської області.

  Додаток. Пріоритети конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *