Соловей про будівництва біля озера: “Все абсолютно законно”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 серпня, на сесії Івано-Франківської міськради виступив керівник ТОВ “ВРС ЛТД”, власник “Парк Готелю” Роман Соловей.

  Підприємець виступив зі своєю позицією щодо будівництва другої черги  відпочинкового комплексу біля міського озера, пише СТИК з посиланням на Галку.

  Я хочу показати, що насправді будівництво проводиться абсолютно законно. Є всі документи, однак з лютого на нас почали тиснути начебто через те, що ми незаконно будуємо. Нас перевіряла комісія держархбудконтролю, яка визначила, що будівництво законне”, – сказав Соловей, демонструючи на мультимедійному екрані документи.

  Він зазначив, що інформація про нібито незаконну забудову озера – це дискредитація його брата Юрія Солов’я, який не проводить жодної комерційної діяльності.

  Є ідеї, що все треба припинити, зруйнувати комплекс. Для мене, як людини, як працює  17 років підприємцем, це дивно. Працює більше 60 людей, щомісяця сплачуються податки у міський бюджет. Позиція тепер в тому, чи ми руйнуємо франківський бізнес, чи ми його підтримуємо”, – сказав Соловей.

  Нагадаємо, проти будівництва активно виступає депутат Андріан Волгін. Раніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив вивчити законність ведення булівництва другої черги апартаментів “Парк Готелю”.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *