В Коломиї на відкриття заводу “Леоні” очікують Президента

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Другий завод німецької Leoni AG офіційно відкриється в кінці вересня в Коломиї.

  Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів в місті Стрий (Львівська область), 29 вересня планує офіційно відкрити другий завод в Україні в Коломиї, повідомив директор заводу Руслан Грем, пише Телеграф.

  “На відкриття заводу запрошений Президент України Петро Порошенко”, – сказав він.

  Завод також буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів, зокрема для автомобілів BMW.

  Обсяг інвестицій, вже вкладених в завод, складає 16 млн євро.

  Як повідомив директор заводу, восени буде відкрито першу чергу виробництва, а в подальших планах – відкриття чотирьох черг зі збільшенням кількості працівників і площі виробництва.

  “У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис кв м, а в Коломиї складе 35 тис кв м.

  Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тисяч працівників, в Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тисячі працівників, до 2020 року – близько 5 тисяч осіб “, – сказав Руслан Грем.

  Відповідаючи на питання про те, чи відчуває компанія кадрову проблему, Руслан Грем зазначив, що завдяки рекламним, маркетинговим і рекрутинговим акціям, що проводяться працівниками підприємства, на сьогодні обидва заводи повністю забезпечені кадрами.

  За його словами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тисяч гривень.

  Як повідомлялося, ТОВ “Леоні Вайерінг Системс УА” у Львівській області працює з 2003 року.

  У 2016 році виручка компанії склала 1,17 млрд грн (у 2015 році – 1,09 млрд грн), чистий прибуток 202,6 млн грн (247,3 млн грн).

  Заснована в 1917 році компанія Leoni, за її інформацією – світовий лідер в області систем електропроводки і кабельних технологій. У компанії працює більше 82 тис співробітників в 31 країні. У 2016 році продажі компанії перевищили 4,4 млрд євро.

  Основними напрямками холдингу Leoni є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості.

  Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *