В Івано-Франківську міністр юстиції відкрив нове приміщення обласного державного нотаріального архіву (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відтепер архів знаходиться у Франківську за адресою Гаркуші, 15. Для цього збудували нове приміщення. Вартість будівництва перевищила 3 млн грн.

  За словами завідувачки архіву Галини Стефанко, досі працювали й тіснитися на Галицькій, 45. Там старе приміщення без ремонту і жодних умов.

  “Нині для нас свято. – каже Стефанко. – Нове обладнання, кабінети та стелажі. Документи потребують дублікатів, які в нас зберігаються. Сьогодні телефонували, що хочуть документи за 1962 рік. Найстаріші документи в архіві 1944 року про купівлю продаж, власність, спадок”.

  За словами Стефанко тоді було простіше, мовляв, я продав ти купив.

  “Ми це засвідчили, – каже Стефанко. – Це була всього одна сторінка і все. Зараз сучасний договір насичений різними ситуаціями, і нотаріуси стараються всі моменти передбачити в тих договорах.”

  В архіві працює 6 працівників, проте об’єм роботи дуже великий, тому робочих рук бракує

  На відкритті нового архіву був присутній міністр юстиції Петро Петренко.

  “Це не чергове нове приміщення, це питання яке стосується багатьох громадян області, бо тут зберігаються цінні документи, – говорить Петренко. – Збереження інформації про громадян, про їх власність. Це дуже важливо. В області не було повноцінного архіву” .

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *