У Калуші списали десять тисяч боргу 14-річній дівчинці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Понад десять тисяч гривень заборгованості перед комунальними підприємствами міста “списала” міська рада неповнолітній дитині, борг якій разом із помешканням дістався у спадок від батька.

  Йдеться про 14-річну дівчину, яка за рішенням суду успадкувала квартиру на вулиці Драгоманова. Як повідомила начальник служби у справах дітей Леся Дзундза, квартира потребує ремонту та на сьогодні є непридатною для життя, передають “Вікна”.

  За кілька років власник помешкання накопичив чималі борги: понад 7,5 тис. гривень перед КП “Водотеплосервіс” та понад 3 тис. гривень перед КП “ЖЕО №1”. Неповнолітня, якій дісталися ці борги, сплатити їх не має змоги.

  Леся Дзундза акцентувала:

  “Борг утворився ще за життя батька. На даний час у цій квартирі ніхто не проживає, бо помешкання у жахливому стані. Там навіть умивальника немає. Мама цієї дівчинки виховує ще сина, а сама є інвалідом по зору”.

  Депутатів міської ради історія розчулила. Тож, заборгованість вони “списали”, хоча попередньо нарікали, що від такої практики потрібно відмовлятися.

  Голова бюджетної комісії Юрій Тимків, зокрема, зазначив:

  “Десять років у нашому місті отак списується заборгованість. Її “скидають” на збитки комунальних підприємств, а потім такі списання тим підприємствам вилазять боком. Пора змінювати цю практику і виділяти відповідні кошти, а не робити КП збитковими”.

  Міський голова Ігор Матвійчук погодився:

  “Коли ми списуємо, то мали би компенсовувати це списання фінансово”.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *