На Снятинщині відкрили два навчально-виховних комплекси

 • 180x150
 • Опубліковано:

  1 вересня відбулися урочисті з нагоди новосілля у реорганізованих, згідно рішень Снятинської районної ради двох навчальних закладах – Драгасимівському та Шевченківському навчально-виховних комплексах (НВК).

  У вже відкритих та освячених дошкільних групах двох НВК навчатиметься 40 діток, повідомляє прес-служба Снятинської РДА.

  Розділити радість з мешканцями сіл прибули голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, його заступник Петро Маліборський, начальник управління освіти райдержадміністрації Уляна Іванійчук, депутати районної та обласної рад, керівники зазначених територіальних громад, вчителі, батьки та учні.

  З нагоди відкриття новостворених НВК у селах Драгасимів та Шевченкове голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський приєднався до привітань та побажав усім добра та здоров’я, а також подякував усім тим, хто приймав активну участь, прикладав свої зусилля у створені даних закладів.

  Останні роки намітилась позитивна тенденція по розширенню мережі дошкільних закладів. Тож не дивно, що відкриття дитячих садочків стає справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для всього села.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *