“Мені соромно за такі рішення”: депутат облради про призначення головного лікаря Богородчанської лікарні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 7 вересня, відбулася чергова сесія Богородчанської районної ради. Обговорили питання звільнення головного лікаря центральної лікарні і призначення нового керівника.

  Юрія Манюха звільнили з посади головного лікаря Комунальної організації «Богородчанська центральна районна лікарня». Водночас на порядок денний винесли питання про призначення головного лікаря Богородчанської ЦРЛ, пише СТИК з посиланням на ГК.

  Депутат облради Святослав Никорович звинуватив депутатів у продажі посади, адже призначення відбулося без конкурсної процедури, а також наголосив, що йому соромно за таке рішення.

  Голова районної ради Богдан Головчук повідомив, що призначення відбувається відповідно до положення. На цю посаду претендує Юрій Павлушинський, виконуючий обов’язки головного лікаря Богородчанської ЦРЛ, який водночас є головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їхніх сімей Богородчанської районної ради. Присутні майже одноголосно підтримали кандидатуру Павлушинського.

  (Visited 160 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *