Слово і діло: як Гончарук виконує обіцянки на посаді голови Івано-Франківської ОДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За час свого роботи на посаді голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук роздав 40 обіцянок.

  За даними аналітиків “Слово і діло”, 15 з них він виконав, а 11 – провалив. Решта – в процесі винонання.

  Таким чином, на сьогоднішній день рейтинг відповідальності голави Івано-Франківської ОДА становить 37%, що ставить його останнім в десятці найвідповідальніших керівників областей.

  Найважливіші обіцянки, які Гончарук не виконав

  В середині червня цього року О.Гончарук “божився” перед медиками і вчителями, що навіть з урахуванням нестачі фінансування вони отримуватимуть зарплату з затримкою не більше ніж на місяць. Однак, на початку вересня медпрацівникам дали зарплату тільки за червень, тому цю обіцянку він провалив. Трохи кращою ситуація була з виплатами зарплат вчителям – у них проблеми виникли тільки в одній територіальній громаді.

  У серпні від аналітиків “Слово і діло” отримало статус “не виконана” обіцянка політика по боргах перед бюджетниками, яку він дав 11 квітня 2017 року. Тоді Гончарук запевнив, що не допустить заборгованості із зарплати, хоча і зазначив, що субвенції з держбюджету на виплату зарплат працівникам держпідприємств в 2017 році не передбачені.

  Найсвіжішою з виконаних обіцянок Гончарука зараз лишається обіцянка сприяти звільненню Романа Ілитчука – бійця АТО з Івано-Франківщини, який в ніч з 6 на 7 січня 2016 року у Дзержинську (через місяць був перейменований на Торецьк) декількома пострілами завадив п’яним працівникам МВС бити двох бійців «Айдара», за що загримів у СІЗО за підозрою в нібито “замаху на вбивство” з перспективою потрапити за ґрати на термін до 15 років. З огляду на те, що Ілітчука після протестів армійців і місцевих жителів випустили на поруки, а обласна адміністрація зверталася до Генпрокуратури, МВС та військової прокуратури з проханням взяти справу бійця під контроль, аналітики присвоїли їй статус “виконано”.

  Також на контроль аналітиків “Словом і ділом” в червні потрапила обіцянка Гончарука не допустити в області силового вирішення конфліктів, включно з конфліктами на релігійному ґрунті, а в травні зрушило питання з реконструкцією історичного палацу Потоцьких, яку Гончарук анонсував влітку 2016-го. За словами голови ОДА, мільярдер Олег Бахматюк, в чиїй власності палац перебуває зараз, готовий передати палац у власність міста за «символічну плату» і з весни “вирішуються юридичні питання”.

  До слова, минулого тижня підприємство Олега Бахматюка, яке наразі є власником Палацу Потоцьких, звернулось до міської влади Івано-Франківська з проханням “прийняти у комунальну власність пожертву” – військове містечко по вул.Шпитальній, 5.

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *