• 180x150
 • Муніципальна варта очіщує франківський вокзал від жебраків і безхатченків (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителі Івано-Франківська часто скаржаться у «Муніципальну варту», що залізничний вокзал «окупували» асоціальні елементи.

  Як повідомляється на сторінці «Муніципальної варти» у Facebook, її представники періодично навідуються у приміщення залізничного вокзалу для наведення там порядку.

  Проводять бесіди із тими, хто не має квитка на потяг і не збирається його купувати, своїм зовнішнім виглядом та запахом створює дискомфорт подорожуючим.

  «Ми розуміємо, що є люди які справді обділені долею і не мають власної домівки. Саме тому такі акції проводимо разом із соціальними працівниками. Вони пропонують бездомним допомогу в оформленні документів, пошуку роботи. Також альтернативу життя на вокзалі – будинок нічного перебування. Де завжди є чисте ліжко, вечеря та можливість помитися. Втім багатьох це не влаштовує. Адже туди не можна приходити п’яним – розповів інспектор «Варти» Віталій Кірік.

  Зокрема, на вокзалі кілька тижнів живе чоловік, який наскладав на пероні цілу гору мотлоху.

  «Від цих речей тхне, що пасажири близько не можуть підійти. Ще він може справляти нужду прямо на пероні, хоч тут є безкоштовний туалет», – скаржаться працівниці вокзалу.

  Крім того, нерідко доводиться виселяти з вокзалу цілі сім’ї. Так, звідси виселили кілька молодих та здорових чоловіків, жінок та багато дітей. Згідно документів – громадяни Молдови. На батьківщину повертатися не хочуть, але і на нашу країну скаржаться – чому це їм забороняють жити на вокзалі.

  Часто на вокзал приходять люди, щоб вживати спиртні напої, причому, часто – сумнівного походження.

  «Звертаємо увагу на блідого чоловіка який увесь трясеться. Каже, що прийшов на вокзал похмелитися. В кишені, схоже, пляшка сурогатного алкоголю. Чоловік з власної ініціативи покидає вокзал, коли йому пояснююсь, що вживати алкоголь тут заборонено.

  Але нажаль дуже скоро у зали очікування поселяться нові «жителі». Спочатку вони поводитимуться пристойно і не порушуватимуть громадський порядок. Але скоро, як це часто буває, почнуть нахабніти, чіплятися до пасажирів та жебракувати. Але ненадовго», – йдеться в повідомленні.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *