• 180x150
 • На прикарпатський госпіталь ветеранів АТО з обласного бюджету спрямовано більше 10 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:
  На утримання обласного госпіталю ветеранів війни з місцевих бюджетів області спрямовано 435 тисяч гривень.

  Такий стан виконання рішення Консультативної ради з питань місцевого самоврядування від 02.03.2017 року щодо надання районними та міськими радами міст обласного значення фінансової допомоги для проведення ремонтних робіт в Івано-Франківському обласному госпіталі ветеранів війни, пише прес-служба облради.

  Як розповів начальник відділу з питань бюджету та обласних програм виконавчого апарату обласної ради Назар Косаревич, кошти вже передали як субвенцію обласному бюджету шість районів та міст обласного значення.

  За його словами, ще по п’яти адміністративних одиницях ці питання плануються розглянути за підсумками виконання місцевих бюджетів.

  В свою чергу голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що на черговій сесії на утримання медичного закладу планується спрямувати ще 500 тисяч гривень з обласного бюджету.

  “Ми назвали цей об’єкт пріоритетним і тримаємо його в полі зору. В госпіталі лікуються представники всіх адміністративних одиниць нашої області, тому, фінансова підтримка є абсолютно благородною справою”, – відзначив Сич.

  “Ми всі розуміємо проблеми місцевих бюджетів із браком коштів на виплату заробітної плати, але це той момент, коли не треба шукати причини, а вирішувати питання. Адже не стоїть питання кількості коштів, а, насамперед, причетності кожного районного і міського бюджету до функціонування єдиного обласного госпіталю ветеранів війни”, – додав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

  Посадовець також поінформував, що на утримання госпіталю з обласного бюджету у 2017 році вже спрямовано більше 10 мільйонів гривень.

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *